Search
جمعه ۱۸ مهر ۱۳۹۹
  • :
  • :

فلزیاب عالی ACE 350

فلزیاب عالی  ACE 350
فلزیاب عالی ACE 350Reviewed by فلزیاب on Apr 9Rating: 5.0فلزیاب عالی ACE 350فلزیاب عالی ACE 350 یکی از بهترین گزینه‌ها با قیمت پایین حتی عملکرد آن نیز بهبود یافته. ما همه جا آن را امتحان کردیم، این محصول گرت دارای مزایای بسیاری ست.

فلزیاب عالی  ACE 350

یکی از بهترین گزینه‌ها با قیمت پایین ست – و حتی عملکرد آن نیز بهبود یافته. ما همه جا آن را امتحان کردیم، این محصول جدید گرت  دارای مزایای بسیاری ست.

شامل:
• یک کویل DD جستجوی زیر آب ۸.۵ * ۱۱ اینچی
• هدفون با قابلیت کنترل صدا
این فلزیاب شامل بهترین ویژگی‌های ACE 250  مشهور در جهان ست به علاوه یک کویل جستجوی DD قدرتمند  ، بهبود تفکیک فلزات آهنی و فرکانس قوی تر. سفارش اکید:
برای سکه یابی، جواهر یابی ، عتیقه یابی ، جستجوهای مقایسه ای ، ساحل خشک/آب شیرین

سفارش شده :
برای دفینه یابی ، اکتشاف و معدن یابی، قبر یابی

«سری ACE کارآیی عالی‌ به خریداران ارائه می‌دهد، کاربردی آسان و ساختاری به محکمی سنگ دارد و سال‌ها خدمات قابل اطمینانی که به بودجه‌ی خانواده ضربه‌ای وارد نکند را ارایه می دهد. همانطور که بسیاری از کاربران ACE میدانند، کارآیی آن دوبرابر ست! تعداد اهدافی که با این دستگاه پیدا کردیم در اعماقی بودند که کشف آنها قاعدتا با فلزیابی با این قیمت ممکن نبود.»

«این شرکت فلزیابی عالی دارد،
3 thoughts برای “فلزیاب عالی ACE 350

  1. میلاد

    سلام قیمت و توضیحات یک دستگاه گنجیاب و دفینه یاب خوب را معرفی کنید با قیمت مناسب قیمت بالای بیست تومن نباشه در منطقه شمال قیمت خوب میخام،مرسی با تشکر

    پاسخ

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now